0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex GB GoodBaby Uni-All Laguna Blue Bērnu Autokrēsls 0-36 kg

556.99€ 613.99€

Piegāde: 1-2 dienas
Preces kods: BV5156

Ir pieejams

Cybex

556.99€ 613.99€

Piegāde: 1-2 dienas

Ir pieejams

Preces kods: BV5156
Cybex

Iemaksu kalkulators:

46.42 €/mēn.
Nomaksa bez ikmēneša %
icon-klix
Atmaksas termiņš (mēnešos)
3 6 12 24 36
Cybex GB GoodBaby Uni-All autosēdeklis ir izcils risinājums Jūsu bērna nākotnei un ir paredzēts bērnam no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam. Inovatīvā enerģijas samazināšanas tehnoloģija aizsargā bērnu frontālas sadursmes gadījumā, savukārt, integrētā L.S.P. sistēma nodrošina būtisku aizsardzības līmeni bērnam, ja rodas trieciens no sāniem, ka arī sēdeklis ir aprīkots ar ISOFIX un papildu stiprinājumu autosēdekļa atzveltnes aizmugurē, kas novērš bīstamu autosēdekļa pagriešanos avārijas gadījumā.

Cybex GB GoodBaby Uni-All autosēdeklis un to apraksts:
- All-in-one sēdeklis
- Enerģijas samazināšanas tehnoloģija
- Integrētā L.S.P. sistēma
- ISOFIX sistēma + papildu drošības josta autosēdekļa atzveltnes aizmugurē
- Guļus funkcija
- Enerģiju absorbējošs apvalks
- Ieliktnis jaundzimušajam

ALL-IN-ONE SĒDEKLIS:
- Nodrošina izcilus komforta un funkcionalitātes standartus bērnam no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam, padarot to par ilgu lietošanas autosēdekli.

ENERĢIJAS SAMAZINĀŠANAS TEHNOLOĢIJA:
- Uz priekšu vērsta Uni-All enerģijas samazināšanas tehnoloģija pasargās bērnu frontālā trieciena gadījumā. Šī drošības tehnoloģija ierobežo kakla no trieciena spēkiem un samazina ievainojumu risku līdz ~20%.

INTEGRĒTA LSP-SISTĒMA:
- Integrētā lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma ir būtisks Uni-All drošības elements. Durvju pusē L.S.P. sistēma nodrošinās būtisku aizsardzības līmeni bērnam gadījumā, ja rodas trieciens no sāniem, samazinot sānu trieciena spēkus par ~25%, salīdzinot ar to pašu sēdekli bez L.S.P.

ISOFIX UN PAPILDU DROŠĪBAS JOSTA ATZVELTNES AIZMUGURĒ:
- Aprīkots ar drošības stiprinājumu jostu atzvetnes aizmugurējā pusē, kas apvienojumā ar ISOFIX sistēmu, novērš bīstamu autosēdekļa pagriešanu avārijas gadījumā. Abām funkcijām ir vizuāls indikators, kas nodrošina pareizu sēdekļa uzstādīšanu.

SISTĒMAS KONTROLE:
- Ierobežotājsistēmas kontrole parādīs, ka Jūs izmantojat pareizo pozīciju, attiecība uz bērna svaru un izmēru. Palielinoties bērna svaram un viņa augumam, attiecīgi pielāgojas galvas balsts.

GULĒŠANAS POZĪCIJAS (GR. 0 + / 1):
- Viedā vienas rokas atzveltnes regulēšanas funkcija ļauj vecākiem viegli regulēt un pārveidojot autosēdekli no sēdēšanas uz 6 dažādām gulēšanas pozīcijām, vienlaikus saglabājot vienu roku brīvu (0 + / 1 grupa). Guļus funkciju var izmantot gan uz aizmuguri, gan uz priekšu vērstam autosēdeklim.

ENERĢIJU ABSORBĒJOŠS PĀRVALKS:
- Autosēdekļa enerģiju absorbējošais apvalks kombinācijā ar integrēto L.S.P. (sānu trieciena aizsardzības sistēma) absorbē enerģiju, novirzot spēkus prom no bērna un samazinot sadursmes sekas.

JAUNDZIMUŠĀ IELIKTŅI:
- Jaundzimušā ieliktņi paredzēti izmantošanai no dzimšanas līdz aptuveni 61 cm garumam. Tas nodrošinās komfortablu braukšanu un drošību zīdaiņiem.

Cybex GB GoodBaby Uni-All autosēdeklis un to gabarīti:
- Izmēri: 72 x 44 x 62.5 cm
- Svars: 14,7 kg

Cybex GB GoodBaby Uni-All autosēdeklis un to uzstādīšana:
- Uzstādīšana Isofx + papildu drošības josta autosēdekļa atzveltnes aizmugurē
- Uzstādīšana abās pusēs

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas ir paredzēti produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1. fotoattēlā un nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika