0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Par mūsu uzņēmumu

Interneta veikals BĒRNUVEIKALS.LV — ir viens no lielākajiem bērnu interneta veikaliem Baltijā. Mūsu galvenā prioritāte ir rūpes par mazuļiem ❤ un viņu vecākiem. Mēs piedāvājam kvalitatīvākos un pazīstamākos zīmolus no visas pasaules, mūsdienīgu servisu, tādējādi uzlabojot katras ģimenes dzīves kvalitāti. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsu cenām un plašo preču klāstu. Mūsu sortimentā atradīsiet preces topošajām māmiņām un visu nepieciešamo bērniem no pirmajām dzīves dienām: bērnu ratiņi, autokrēsliņi, bērnu mēbeles, apģērbi, apavi un daudz ko citu.

Mēs ļoti labi saprotam, cik svarīgi ir, lai preču izvēle bērniem būtu ērta, un preču piegāde būtu ātra, lai vecākiem paliktu vairāk laika ko pavadīt kopā ar mazuli ❤

Mēs labi saprotam, cik viegli ir apjukt lielas izvēles priekšā, tāpēc piedāvājam meklēt palīdzību pie mūsu kvalificētiem konsultantiem. Ja Jums nepieciešams iegādāties ratus, autokrēsliņu vai gultiņu, bet nezini, kam lūgt padomu, jautā mums!

Mūsu mērķis ir darīt visu, lai mūsu klientiem būtu pieejamas pasaulē labāko zīmolu preces bērniem un jaundzimušajiem.

KVALITĀTES GARANTIJA
MILZĪGS SORTIMENTS
ĀTRA PIEGĀDE
IZDEVĪGAS CENAS UN BONUSI

Iespēja piedāvāt zemas cenas mūsu veikala precēm ir saistīta ar zemajām iepirkuma cenām, kas mums ir kļuvušas pieejamas, pateicoties pastāvīgajam apgrozījuma pieaugumam un sadarbībai ar mūsu piegādātājiem gadu gaitā.

Kā arī vēršam uzmanību uz to, ka, maksājot par pasūtījuma piegādi, Jūs maksājat tikai par kurjera pakalpojumu, mēs no tā neko nepelnam, un, ja piegāde ir bezmaksas, pakalpojumu izmaksas sedzam par saviem līdzekļiem.

Group 883
Group 881
Group 882

Sazinieties ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk

  *Obligātie lauki
   (обязательно)


Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika