0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex GB GoodBaby Everna-fix Laguna Blue Bērnu Autokrēsls 9-36 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV17256
Cybex
Līdzīgas preces
Cybex GB GoodBaby Everna-fix ir 1-2-3 vecuma grupas autosēdeklis, kas ir paredzēts bērniem no 9 mēnešiem līdz 12 gadu vecumam. Modelis nodrošina drošību, dizainu un funkcionalitāti. Izvelkami aizsardzības L.S.P. sānu aizsargelementi ir izstrādāti atbilstoši mūsdienu standartiem. Augstas kvalitātes apdare, ventilācija un uzlabota ergonomika nodrošina lielāku komfortu katrā bērna augšanas posmā.

Novatoriskais patentētais galvas balsts neļauj galvai nokrist miega laikā. Šī tehnoloģija novieto bērna galvu drošības zonā, kas ir īpaši svarīgi sānu trieciena gadījumā. Tajā pašā laikā krēsla enerģiju absorbējošais dizains ierobežo frontālo slodžu ietekmi uz kaklu, samazinot traumu risku līdz pat 20%.

Ar vienas rokas sēdekļa nolaišanās funkcija ļauj viegli pārvietot autosēdekli gulēšanas stāvoklī, netraucējot bērnu. Cybex GB GoodBaby Everna-fix autosēdeklis piedāvā vismodernāko isofix stiprinājumu (ar vizuālu brīdinājumu) kopā ar Top Tether. Top Tether jostai arī ir skaņas brīdinājums, ja tā nav uzstādīta vai uzstādīta nepareizi.

Cybex GB GoodBaby Everna-fix autosēdeklis un to priekšrocības:
- teleskopiskā aizsardzība L.S.P. sānu trieciena sistēma
- enerģiju absorbējošs korpuss
- ventilācijas sistēma
- patentēts galvas balsts ar galvas atbalsta funkciju
- gulēšanas pozīcija ar vienu roku

Cybex GB GoodBaby Everna-fix autosēdeklis un to gabarīti:
- Izmēri: H W D: 82 × 44 × 58 cm
- Svars: 12,4 kg

Cybex GB GoodBaby Everna-fix autosēdeklis un to uzstādīšana:
- Isofix + Top Tether josta
- Uz priekšu ar seju

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas ir paredzēti produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1. fotoattēlā un nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika