0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Matracis ar sudraba joniem GRYKO-KOKO SILVER 160x80x10 cm

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV11914
Danpol
Līdzīgas preces
Matrača sastāvs:
* kokosšķiedras
* griķu sēnalas
* poliuretāna putas

* stepēts pārvalks ar SUDRADA JONIEM (63% poliesters, 37% viskoze Silver).Pārvalks Silver izgatavots no unikāla trikotāžas auduma, kura struktūrā ietilpst sudraba joni. Pateicoties šī elementa klātbūtnei, audums iegūst tādas īpašības kā antibakterialitāti, antistatisko efektu, termoregulāciju. Tāds pārvalks ne tikai paildzina matrača kalpošanas laiku, bet arī labvēlīgi ietekmē bērna organismu, nodrošina komfortu un veselīgu miegu. Pateicoties trikotāžas auduma elastīgajai struktūrai, pārvalks ideāli pieguļ matracim.Audums ir viegli kopjams, labi panes mazgāšanu, saglabājot visas labvēlīgās īpašības, nav nepieciešams to gludināt. Pārvalks baltās krāsas, noņemams, ar rāvējslēdzēju.

Matracis ir vidēji mīksts, divpusējs:
1)"GRYKO" puse izsrādāta no dabīgām griķu sēnalām, kas atrodas stepētās kabatiņās.

Griķu sēnalām piemīt šādas īpašības:
-antialerģiskas
-lieliski "elpojošas" - neļauj svīst
-neizguļas
-nerada muguras defektus - ortopēdiskas īpašības

2)" KOKO " puse izgatavota no kokosšķiedrām,kas, pateicoties s struktūrai, nodrošina brīvu gaisa plūsmu. Šī funkcija novērš pārmērīgu mazuļa svīšanu. Kokošķiedrās nevairojas putekļu ērcītes, tās neuzsūc mitrumu vai smakas. Struktūra, kuras pamatā ir kokosriekstu šķiedra, ir izturīga pret deformējumiem no spiediena, tāpēc nodrošina efektīvu labu atbalstu mugurkaulam.

Kokosriekstu šķiedra ir viens no labākajiem materiāliem, ko izmanto matraču izgatavošanai.
Kokosriekstu šķieras sertificētas atbilstoši Oko-tex Standard 100.

Neatkarīgi no tā, uz kuras puses bērns guļ, šāds matracis veicinās viņa mierīgu un veselīgu miegu.

Griķu sēnalu anti- stresa īpašības tika atklātas Japānā. Tagad visā pasaulē tās tiek izmantotas kā pildījums jogas paklājiem un karatē tatami.

*Griķu sēnalās atrastajām vielām piemīt negatīvs lādiņš, un šāda pildījuma lietošana matračos un spilvenos neitralizē kaitīgo apkārtējo magnētisko lauku .Tas veicina labāku skābekļa piegādi šūnām, kauliem, muskuļiem un asinīm. Palīdz iekaisumu ārstēšanā un novērš sāpju rašanās iemeslus. Paātrina ievainojumu sadzīšanu, palielina locītavu kustības un atjauno mugurkaula lokanību.

* Pateicoties savai unikālajai struktūrai un dabīgai elastībai griķu sēnalām ir arī ortopēdiskas īpašības. Atvērtu griķu graudu forma un struktūra( gradi novietoti atsevišķās kabatiņās) nodrošina mugurkaulam, kaklam un galvai elastīgu atbalstu. Brīvi pārvietojoties vienai pret otru, griķu sēnalas pielāgojas guļošā bērna stāvoklim.

* Sēnalu masāžas efekts stimulē mugurkaula asinsriti.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika