0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Aton M Tropical Blue Bērnu Autokrēsls 0-13 kg

216.99€ 260.99€

Piegāde: 1-2 dienas
Preces kods: BV5088

Ir pieejams

Cybex

216.99€ 260.99€

Piegāde: 1-2 dienas

Ir pieejams

Preces kods: BV5088
Cybex

Iemaksu kalkulators:

18.08 €/mēn.
Nomaksa bez ikmēneša %
icon-klix
Atmaksas termiņš (mēnešos)
3 6 12 24 36
Cybex Aton M ir autosēdeklis bērniem no dzimšanas līdz 13 kg. Modelis ir daļa no inovatīvās M-Line moduļu sistēmas - Cybex Modular System. Sistēma ir paredzēta maksimālai savietojamībai starp Cybex vai GB automašīnas sēdekļiem un ratiņiem. Automašīnas sēdekļa dizainā ir uzlabota teleskopiskā sānu aizsardzības sistēma Linear Side-Impact Protection (L.S.P. System) - apvienojumā ar polsterējuma materiālu enerģiju absorbējošām īpašībām tas ievērojami mīkstina trieciena enerģiju. Ērts, 11 pozīciju regulējams galvas balsts, "aug" kopā ar bērnu.

Galvenās Cybex Aton M autosēdekļa īpašības:
- Ceļošanas sistēma (ar adapteriem iespējams savienot ar ratu rāmi).
- Atbilst jaunajām Eiropas prasībām un noteikumiem attiecībā uz automašīnu sēdekļiem ECE R-129, ja tās tiek uzstādītas kopā ar bāzi (kuru var iegādāties atsevišķi).
- Aton M piedāvā izņemamu sēdekļa ieliktni, kas nodrošina priekšlaicīga un jaundzimuša mazuļa pareizu guļus pozīciju.
- L.S.P. Sistēma kopā ar triecienu absorbējošu čaulu absorbē triecienus un aizsargā Jūsu bērnu.
- Regulējams augstums galvas balstam, maigi polsterētas drošības jostas un XXL saules aizsargs/jumtiņš nodrošina ērtu un komfortablu lietošanu.
- M-Līnijas modulārā sistēma: autosēdeklis atbilst jaunākajiem drošības standartiem un veido "ģimenes sistēmu", kas piedāvā vienu bāzi (kuru var iegādāties atsevišķi) diviem autosēdekļiem Base M un Sirona M2 i-Size.
- 11 pozīcijās regulējams galvas balsts: Tas ir ideāli pielāgojams augoša bērna vajadzībām. Pozīciju regulēšana ļauj sēdeklim augt kopā ar bērnu piedāvājot ilgu lietošanas laiku. 11 pozīciju augstumā regulējamais galvas balsts ir savienots kopā ar integrētām drošības jostām.
- L.S.P. Sistēma: Lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma. Lineārā sānu trieciena aizsardzība (L.S.P. System) nodrošina papildu drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma (L.S.P. sistēma) sistemātiski absorbē sānu triecienu sadursmē, izmantojot plecu un galvas aizsargu. Tajā pašā laikā ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa šī ietekme, tiek absorbēta ļoti agrīnā stadijā un galva tiek aktīvi novadīta drošā stāvoklī.

Autosēdekļa Cybex Aton M gabarīti:
- Svars: 4,2 kg
- Izmēri: 66x44x39-56 cm

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas paredzēts produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1 fotoattēlā, ka arī nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Ar šo preci nopirka arī

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika