0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

CBX by Cybex Yoki Crunchy Red Sporta Ratiņi

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV3347
Cybex
Līdzīgas preces
CBX by Cybex Yoki - loti viegli un kompakti sporta ratiņi no Cybex kolekcijas par pieejamo cenu. Viegls alumīnija rāmis, kura svars ir tikai 4,2 kg un vienkārša salocīšana sistēma - īsts atklājums jaunai māmiņai. Mazajam pasažierim būs komfortabli ceļot un atpūsties, jo visu ratu auduma elementi ir izstrādāti no elpojoša materiāla. Neskatoties uz neticami mazo svaru un kompaktiem gabarītiem, rati Cybex Yoki ir pietiekami plaši un ir piemēroti pat lieliem mazuļiem siltā apjomīgā apģērbā. Ratu liels jumtiņš piedāvā izcilu aizsardzību pret sauli un vēju. Četri dubultriteņi nodrošina labu ratu amortizāciju. Priekšējos riteņus iespējams nofiksēt.

Cybex Yoki ratu gabariti:
- Ratu izmērs atvērtā veidā: 77×49×102 cm
- Ratu izmērs salocītā veidā: 32×49×93 cm
- Priekšējo un aizmugurējo riteņu diametrs: 14 cm
- Svars: 4,2 kg

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas paredzēts produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1 fotoattēlā, ka arī nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika