0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

LEGO Marvel Eternals In Arishem's Shadow

79.49€ 90.00€

Piegāde: 1-2 dienas
Preces kods: BV57741

Ir pieejams

LEGO

79.49€ 90.00€

Piegāde: 1-2 dienas

Ir pieejams

Preces kods: BV57741
LEGO

Iemaksu kalkulators:

6.62 €/mēn.
Nomaksa bez ikmēneša %
icon-klix
Atmaksas termiņš (mēnešos)
3 6 12 24 36
Līzings pieejams pirkumam no 100€
LEGO Super Heroes Devivants - Arish ēnā Kad Sersi, Ikaris, Kingo un Ajak dodas cīņā pret ļauno Devivantu, var notikt jebkas!
Sersi var pārveidot matēriju par jebko, ko vēlas, Ikaris ir pārcilvēcisks spēks, Kingo izstaro enerģiju, bet Ajak var sazināties ar debesu cilvēkiem. Ja nepieciešams, viņu līderis Arišems var pievienoties cīņai un izmantot bloķētājus, kas viņam ir katrā rokā. Šis lieliskais komplekts ir īsts piedzīvojums LEGO minifigūriņu kolekcionāriem, jo tajā ir tikai Ajaka un Kinga tēli! Sešas kinematogrāfiskas minifigūriņas, lai izspēlētu ainas no Marvel Studios filmas The Eternals!

Pārcel Marvel Studios filmas The Eternals darbību uz reālo pasauli ar četrām kolekcionējamām supervaroņu, ļaunā Devianta un visvarenā Celestiana figūriņām.

Apvieno visus Marvel filmas The Eternals aizraujošākos elementus vienā pārsteidzošā LEGO komplektā.

Komplektā "Arishemas ēnā" ietilpst četri Mūžīgie, Deviants un Celestiāns, lai bērni varētu izspēlēt kaujas ainas ar saviem iecienītākajiem supervaroņiem.

Darbība kā Marvel filmā - Bērniem ir jāsadarbojas ar četriem Mūžīgajiem, lai sakautu sikspārņu Deviantu. Varoņiem piemīt neticamas spējas: Ajaks vienīgais spēj sazināties ar spēcīgajiem celestiāņu citplanētiešiem, Sersi spēj pārveidot matēriju par jebko, ko vēlas, Ikaris ir pārcilvēciski spēcīgs, bet Kingo spēj šaut Zemes enerģiju.

Komplektā iekļauta arī kustīga celestiāna figūriņa, kas var turēties rokās ar viena no Mūžīgajiem minifigūriņām.

Šis lieliskais LEGO komplekts būs īsts prieks ikvienam minifigūriņu faniem, jo tas ir vienīgais, kurā iekļauti Ajaka un Kingo tēli!

Šajā LEGO Marvel komplektā ir kolekcionējamas minifigūriņas un lieli kustīgi modeļi, un tas garantē daudz aizraujošas izklaides, tāpēc tas patiks visiem jaunajiem supervaroņiem.

LEGO Marvel Forebears - In the Shadow of Arishem komplekts ar apm. 30 cm augsta celestiāna figūra ir ideāli piemērota aizraujošām rotaļām, bet var kļūt arī par lielisku dekorāciju jebkura bērna istabai.

Komplektā ir iekļautas pat baterijas spīdošajam blokam, tāpēc mazie varoņi var sākt radošas rotaļas uzreiz pēc kastes izkraušanas.

Pateicoties vienkāršām un skaidrām instrukcijām, bērni var uzreiz izbaudīt konstruēšanu un radoši spēlēties ar šo supervaroņu komplektu.

Mazie konstruktori var apvienot šo modeli ar citiem LEGO Marvel sērijas komplektiem, kas atsaucas uz filmu The Eternals, lai radoši rotaļātos vēl radošāk.

Iepakojuma izmēri: 5,65 x 38,2 x 26,2 cm
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika