0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Sirona Z I-Size Autumn Gold Bērnu Autokrēsls 0-18 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV2889
Cybex
Līdzīgas preces
Bērnu autosēdeklis Cybex Sirona Z i-Size ir jauns autosēdeklis CYBEX Z-Line piedāvājumā, kurš ir aprīkots ar gudro 360 ° rotācijas sistēmu, lai atvieglotu bērna iecelšanu un izcelšanu no automašīnas. 12 pozīcijās regulējams galvas balsts un 5 pozīcijās regulējamas atzveltnes padara šo vietu bērnam ergonomisku un drošu. Cybex Sirona Z i-size autosēdeklis ir paredzēts bērniem no dzimšanas līdz 18 kg (45-105 cm). Izmantošana pretēji braukšanas virzienam. Kad bērns sasniedz vismaz 76 cm (15 mēn.) autosēdekli var izmatot ar skatu braukšanas virzienā.

Autosēdekļa Cybex Sirona Z I-Size priekšrocības:
- D.D.C Braukšanas virziena vadība
- Integrēta L.S.P. Sistēma
- Dažādās pozīcijās regulējams galvas balsts
- 360 ° rotācija ar bāzi (bāze nav iekļauta komplektā)
- Sirona Z sēžamā daļa lietojama tikai kopā ar Isofix bāzi Cybex Base Z (jāiegādājas atsevišķi)
- Galvas balsts regulējas kopā ar 5punktu plecu jostiņām 12 augstuma pozīcijās
- 5 slīpuma pozīcijas
- Mīksti plecu polsteri
- Sānu daļā iestrādāti jostu turētāji, lai atviegloti bērna iesēdināšanu krēsliņā
- Pārvalki noņemami un mazgājami
- Atbilst jaunajam drošības standartam I-Size UN R129/02
- Audumu pārvalku mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 30 ° temperatūrā

Autosēdekļa Cybex Sirona Z I-Size apraksts:
- 360 ° ROTĀCIJA UN BRAUKŠANAS VIRZIENA VADĪBA (Bāze nav iekļauta komplektā): Jaunais Sirona Z i-Size 360 ​​° rotējošais mehānisms ļauj viegli krēslu pagriezt no pretēji braukšanas uz braukšanas virziena pozīciju. Turklāt tā nodrošina ērtu bērna ielikšanas un izņemšanas, neradot spriedzi vecāku mugurai. Bāze Z ļauj viegli pagriezt krēslu ar bērnu uz pozīciju pretēji braukšanas virzienam. Braukšanas virziena vadība (D.D.C.) novērš nepareizu lietošanu un atļauj krēslu pagriezt tikai pretēji braukšanas virzienam. Tas nodrošina, ka uz priekšu vērstu pozīciju neizmanto, pirms bērns ir vismaz 15 mēnešus vecs un 76 cm garš.
- AR SKATU PRETĒJI BRAUKŠANAS VIRZIENAM: Tā kā tas ir drošākais veids, kā mazulim braukt automašīnā, Sirona Z i-Size piedāvā ērtu uz aizmuguri vērstu braukšanu bērnam līdz pat 105 cm, apm. 4 gadiem. Tas ievērojami samazina traumu risku, sadursmes gadījumā.
- LINEĀRĀ SĀNU SADURSMES AIZSARDZĪBAS SISTĒMA: Pats pirmais trieciena spēks saskaroties ar durvīm tiek novadīts uz pagarinātajiem sānu aizsargiem un tālāk tiek izplatīts pa autosēdekļa korpusu. Autosēdekļa elastīgais materiāls un struktūra absorbē trieciena spēku un aizvada to prom no bērna.
- Neatkarīgi no tā vai skats vērsts uz priekšu, vai skats vērst uz aizmuguri, CYBEX SIRONA regulējamā Lineārā sānu sadursmes aizsardzības sistēma (L.S.P.) palielina drošības līmeni sānu sadursmes gadījumā un samazina sānu trieciena spēku kombinācijā ar enerģijas absorbējošo korpusu par aptuveni 25%.
- TEHNOLOĢIJA ER-TECH: Priekšējā trieciena gadījumā, ja autosēdeklis ir pagriezts braukšanas virzienā tā samazina kakla deformācijas risku.
- Sirona Z i-Size enerģijas samazināšanas tehnoloģija nodrošina lielāku jūsu bērna drošību uz priekšu vērstā stāvoklī galvas sadursmes gadījumā. Salīdzinot ar drošības jostām, tas samazina bērna kakla traumas par aptuveni 20%.
- REGULĒJAMS GALVAS BALSTS: Galvas balstu var regulēt 12 pozīcijās, individuāli pielāgojot bērnam augot.
- ĒRTA POZĪCIJAS REGULĒŠANA AR VIENAS ROKAS PALĪDZĪBU: atzveltnes nolaišanas funkcija, izmantojot vienu roku. Ērta pozīciju regulēšanas funkcija nodrošina maksimālu komfortu un mierīgu gulēšanu garos automašīnas braucienos. Autosēdeklim ir piecas regulējamas pozīcijas, kad tās vērstas uz aizmuguri, un trīs pozīcijas kad krēsls tiek izmantots braukšanas virzienā.
- ISOFIX INSTALĀCIJA: Vienkārša lietošana, "Viena klikšķa" -ISOFIX sistēma nozīmē, ka sēdekļa uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Nepareiza sēdekļa uzstādīšana ir gandrīz neiespējama.
- MODUĻA SISTĒMA: Autosēdekļa ISOFIX bāze savienojas ar Cloud Z i-size un Sirona Z, nodrošinot vienmēr drošu braukšanu no dzimšanas līdz pat 105cm apm. 4 gadiem.
- 5 PUNKTU DROŠĪBAS JOSTAS: autosēdeklis ir aprīkots ar 5 punktu drošības jostām. Pateicoties jaunajai integrēto stiprinājumu sistēmai nav vajadzība sprādzēties ar automašīnas drošības jostu.
- ENERĢIJU ABSORBĒJOŠS KORPUSS: Drošība ir jebkura CYBEX automašīnas sēdekļa galvenā prioritāte: elastīgā materiāla struktūra absorbē trieciena spēku un palīdz to novirzīt no bērna.
- MODERNI UN PATĪKAMI AUDUMI: Moderna dizaina un mūsdienīgu krāsu kombinācija ar augstas kvalitātes audumiem. Sirona Z I-Size ir apvienoti divu veidu audumi: ļoti mīksts un patīkams audums krēsliņa iekšpusē un stigrs, izturīgs audums krēsla ārmalās. Šāda kombinācija nodrošinās Jūsu mazulim ērtu atrašanos autosēdeklī visu ceļojuma laiku, kā arī lieliski iederēsies jūsu automašīnas salonā.

Autosēdekļa Cybex Sirona Z I-Size gabarīti:
- Izmēri: 71.5 x 61 x 43 cm
- Svars: 15 kg (kopā ar bāzi)

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas paredzēts produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1 fotoattēlā un nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika