0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Pallas S-Fix Soho Grey Bērnu Autokrēsls 9-36 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV2711
Cybex
Līdzīgas preces
Pats svarīgākais elements Cybex Pallas S-Fix autosēdeklim ir patentētais, regulējamais galvas balsts, kas novērš bērna galvas kritienu uz priekšu tad, kad bērns ir aizmidzis. Autosēdeklis izceļas ar papildus sāna aizsargiem, kas ir līdzīgi sānu drošības spilveniem, kuri efektīvi absorbē trieciena enerģiju sānu sadursmes rezultātā. Vēl vairāk autosēdekļa stabilitāti un drošību uzlabo ISOFIX sistēma. Cybex Pallas S-Fix ir paredzēts bērniņiem līdz 12 gadiem.

! Autosēdekli Cybex Pallas S-Fix var uzstādīt arī automašīnās, kuras nav aprīkotas ar ISOFIX, jo sēdekli var fiksēt ar a/m drošības jostām.

Cybex Pallas S-Fix autosēdeklis un to apraksts:
- Regulējams drošības spilvens
- Optimizētā Pallas S-Fix triecienizturības drošības spilvens samazina nopietnu kakla ievainojumu risku, neierobežojot bērnu.
- Patentēts regulējams galvas balsts (var nolikt), kurš tur bērna galvu drošības zonā gulēšanas laikā. Tas ir īpaši svarīgi sānu sadursmes gadījumā.
- 12 pozīcijas augstuma regulēšanai nodrošina, ka Jūsu augošais bērns vienmēr ceļos ar komfortu
- Integrētā L.S.P. Sistēma S i-Size sistēma nodrošina lielāku drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Tas samazina sānu trieciena spēku kopā ar enerģijas absorbējošo korpusu apmēram par 25%.
- Ērta ar vienu roku muguras daļas nolaišanas funkcija
- Noņemams pārvalks, var mazgāt 30 grādos

Divi krēsliņi vienā - CYBEX Pallas S var lietot vairāk kā 12 gadus!

* Grupā 1: autosēdeklis ir aprīkots ar regulējamu revolucionāru drošības spilvenu, kurš atgādina piepūstu spilvenu. Sadursmes gadījumā viss trieciena spēks tiek novadīts uz drošības spilvenu un absorbējošie materiāli samazina sadursmes trieciena ietekmi.
* Bērniem vecumā aptuveni no 3 gadiem un uz augšu, autosēdekli var viegli pārvērst uz 2/3 grupas autosēdekli CYBEX Solution S-Fix.

Cybex Pallas S-Fix autosēdeklis un to gabarīti (ārējie):
- dziļums: 41.4 cm
- platums: 54 cm
- augstums: 62-82 cm
- svars: 9,3 kg

Cybex Pallas S-Fix autosēdeklis un to uzstādīšana:
- stiprināšana ar Isofix sistēmu vai ar a/m drošības jostām
- ar seju braukšanas virzienā
- bērns fiksējās ar 3-punktu drošības jostām
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika