0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Juno M-Fix Urban Black Bērnu Autokrēsls ar vasaras pārsegu 9-18 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV2728
Cybex
Līdzīgas preces
CYBEX JUNO M FIX autosēdeklis ir uzvarētājs Eiropas Bērnu autosēdekļu testā 11/2013.

Starptautiskā CYBEX inženieru komanda pētījuši risinājumus, kā panākt lielāku drošību bērna sēdēšanas pozīcijā ar skatu uz priekšu Grupā 1. Rezultāts ir bērnu autokrēsliņš Juno 2-fix.

Grupā 1 autokrēsliņš ir Stiftung Warentesta uzvarētājs 11/2013. Eiropas lielākais automobiļu klubs ADAC piešķīra augstāko novērtējumu "ļoti labi" visās testa kategorijās: citu starpā izcēlās, pateicoties regulējamam drošības spilvenam (gaida patentu), optimizētai Lineārai Sānu sadursmes aizsardzībai, ļoti labai apstrādei un ergonomikai. ISOFIX stiprinājuma sistēma vēl vairāk uzlabo autosēdekļa stabilitāti un drošību. Autosēdeklis ir saderīgs arī ar automašīnām, kuras nav aprīkotas ar ISOFIX.

Autosēdeklis JUNO M-FIX ir paredzēts bērniem no 9 mēnešiem līdz 4 gadiem, ar svaru no 1.9 līdz 18 kg.

Autosēdeklis JUNO M-FIX iet kopā ar vasaras pārsegu.

Autosēdekļa JUNO M-FIX priekšrocības:
REGULĒJAMS DROŠĪBAS SPILVENS = Drošība bez kustību ierobežošanas:
- Regulējamais drošības spilvens samazina iespēju iegūt nopietnas kakla traumas neierobežojot bērna kustības (gaida patenta apstiprinājumu).

- Frontālās sadursmes gadījumā trieciena spēks tiek aizvadīts uz drošības spilvenu un to absorbē trieciena absorbējošie materiāli. Šī sistēma līdzinās drošības spilvenam un nelaimes gadījumā palīdz ievērojami samazināt trieciena spēku. Drošības sistēma neievaino bērnu, bet tajā pašā laikā jūtīgā galva, kakls, pleci un iekšējie orgāni ir aizsargāti. Augstākam komforta līmenim jaunā dizaina regulējamo drošības spilvenu (gaida patenta apstiprinājumu) perfekti var pielāgot bērna augumam un ķermeņa augšdaļai papildus tiek piedāvāta lielāka pārvietošanās brīvība. Frontālās sadursmes gadījumā tiek nodrošināta maksimālā aizsardzība, salīdzinot ar iepriekšējo piecu punktu jostu sistēmu.

L.S.P. SISTĒMA PLUS = Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība
- Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Sistēma Plus) absorbē trieciena enerģiju ļoti agrīnā stadijā.

- Sānu trieciena spēks tiek absorbēts lineārā virknes darbības procesā, izmantojot sānu aizsardzības spilvenus un plecu, galvas aizsargus. Tajā pašā laikā, ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa trieciens, tiek absorbēta agrīnā stadijā un galva tiek novadīta drošā stāvoklī.

ISOFIX SAVIENOJUMS = lielāka drošība un stabilitāte
- ISOFIX Savienojuma Sistēma piedāvā uzlabotu drošību, stabilitāti un vieglu uzstādīšanu ar vienu klikšķi.

- Autosēdekļa savienotāji vienkārši nofiksējas transportlīdzekļa ISOFIX stiprinājuma vietās. Šos savienojumus var viegli salocīt tā, ka autosēdeklis ir saderīgs arī ar automašīnām, kuras nav aprīkotas ar ISOFIX.

Gabarīti:
- garums / platums / augstums: 410/520/580 mm
- svars: 6,8 kg
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika