0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Cloud Z I-Size + ISOFIX Base Koi Crystallized Bērnu Autokrēsls 0-13 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV2911
Cybex
Līdzīgas preces
Bērnu autosēdeklis Cybex Cloud Z I-size (komplektā ar bāzi) ir pēctecis godalgotajā Cloud Q koncepcijā, turklāt tas ir par 15% vieglāks nekā iepriekšējie Cloud Q autosēdekli. Autosēdeklis ir aprīkots ar lineāro sānu sadursmes triecienu aizsardzību (LSP), kā arī enerģiju absorbējošu autosēdekļa apvalku, kas būtiski palielina Jūsu bērna drošību sānu trieciena sadursmē. Bērnu autosēdeklis Cybex Cloud Z I-size var uzstādīt guļus pozīcijā atrodoties ārpus automašīnas, kā arī var viegli nomainīt jostu augstumu, aprīkots ar 11 pozīcijās regulējamām, integrētām drošības jostām. Pateicoties novatoriskajam Base Z mehānismam, sēdekli var pagriezt, lai atvieglotu bērna ievietošanu automašīnā un izņemšanu no tā. Bāze ietver arī braukšanas virziena vadību (D.D.C.), kura nodrošina, ka bērnu sēdeklīti nevar pagriezt uz priekšu vērstā stāvoklī.

Bērnu autosēdeklis Cybex apraksts:
- GUĻUS ATZVELTNE - ERGONOMISKA GUĻUS POZĪCIJA ĀRPUS AUTOMAŠĪNAS: Cloud Z funkcija ļaus ārpus automašīnas mainīt autosēdekļa stāvokli uz horizontālu. Ar garāku kāju balstu un guļus pozīciju bērns gulēs ērti un ergonomiski pareizā stāvoklī. Leņķis ir viegli regulējams ar vienu roku neizņemot bērnu no autosēdeklīša.

- ROTĒJOŠS MEHĀNISMS, BRAUKŠANAS VIRZIENA VADĪBA (D.D.C.): Izmantojot ar autosēdekļa bāzi Z (kas ir komplektā), novatoriskais rotējošais mehānisms nodrošina ērtu autosēdekļa ievietošanu un izņemšanu, neradot spriedzi vecāku mugurai. Bāze Z ļauj viegli pagriezt krēslu ar bērnu uz pozīciju pretēji braukšanas virzienam. Braukšanas virziena vadība (D.D.C.) novērš nepareizu lietošanu un atļauj krēslu pagriezt tikai pretēji braukšanas virzienam.

- INTEGRĒTA SĀNU AIZSARDZĪBA: autosēdeklis L.S.P sānu aizsardzības sistēma piedāvā lielāku drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Tas samazina sānu trieciena spēku kombinācijā ar enerģijas absorbējošo korpusu par aptuveni 25%.

- MODUĻA SISTĒMA: Autosēdekļa Isofix bāze savienojas ar Cybex Cloud Z i-size un Sirona Z, nodrošinot vienmēr drošu braukšanu no dzimšanas līdz pat 105 cm apm. 4 gadiem.

- GALVAS BALSTA REGULĒŠANA: Galvas balstu var regulēt 11 pozīcijās, individuāli pielāgojot bērnam augot.

- Iebūvētais drošību jostu mehānisms, padara ātru un vieglu drošības jostu regulēšanu - dažu sekunžu laikā iespējams drošības jostas pielāgot jau lielākam bērnam.

- IZŅEMAMS JAUNDZIMUŠĀ IELIKTNIS: komplektācijā ir zīdaiņu ieliktni, kurš nodrošina mazulim guļošu pozīciju un mazina bērna galvas nosvēršanās iespējamību miega laikā, kas varētu izraisīt nopietnas elpošanas problēmas. Lai palielinātu autosēdekļa platību, jaundzimušā ieliktnis ir jāizņem, bērnam sasniedzot augumu 60 cm.

- TRAVEL SYSTEM - CEĻOJUMA SISTĒMA: autosēdeklis Cloud Z I-Size var savienot ar jebkuru ratu rāmi no firmas Cybex, kā arī ar daudziem citiem ratiņu zīmoliem, izmantojot adapterus. Lai nodrošinātu papildus mobilitāti autosēdeklis var kļūt par daļu no ērtas un mobilas ceļošanas sistēmas.

- ENERĢIJU ABSORBĒJOŠS KORPUSS: Drošība ir jebkura CYBEX automašīnas sēdekļa galvenā prioritāte: elastīgā materiāla struktūra absorbē trieciena spēku un palīdz to novirzīt no bērna.

- JAUNI AUDUMI: Moderna dizaina un mūsdienīgu krāsu kombinācija ar augstas kvalitātes audumiem. Autosēdeklis Cloud Z I-Size ir apvienoti divu veidu audumi: ļoti mīksts un patīkams audums krēsliņa iekšpusē un stigrs, izturīgs audums krēsla ārmalās. Šāda kombinācija nodrošinās Jūsu mazulim ērtu atrašanos autosēdekļa visu ceļojuma laiku, kā arī lieliski iederēsies Jūsu automašīnas salonā.

Tehniskā informācija:
- Autosēdeklis kopā ar bāzi ISOFIX
- Garums / platums / augstums: 670/440/380 mm
- Svars: 4,8 kg
- ANO R129
- Audumu pārvalku mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 30° temperatūrā

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas paredzēts produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1.-8. fotoattēlā, ka arī nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Ar šo preci nopirka arī

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika