0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Cybex Aton M i-Size Premium Black Bērnu Autokrēsls 0-13 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV3019
Cybex
Līdzīgas preces
Autosēdeklis Cybex Aton M i-Size piedāvā jaunākās pieejamās drošības tehnoloģijas. Cybex Aton M i-Size var uzstādīt mašīnās ar drošības jostām vai Isofix sistēmu (autobāzi var nopirkt atsevišķi). Kopā ar autobāzi autokrēsls atbilst visaugstākajiem drošības standartiem ECE R-129. Jaunais ES standarts bērnu drošībai ir standarts, kurš paredz obligātu pretējo braukšanas pozīciju, kamēr bērns nesasniegs 15 mēnešus. Cybex Aton autosēdeklis ir piemērots jaundzimušajiem un zīdaiņiem no 45 cm līdz 87 cm (ne vairāk kā 13 kg).

Galvenās Cybex Aton M i-Size autosēdekļa īpašības:
- Ceļošanas sistēma (ar adapteriem iespējams savienot ar ratu rāmi).
- Atbilst jaunajām Eiropas prasībām un noteikumiem attiecībā uz automašīnu sēdekļiem ECE R-129, ja tās tiek uzstādītas kopā ar bāzi (kuru var iegādāties atsevišķi).
- Aton M i-Size piedāvā izņemamu sēdekļa ieliktni, kas nodrošina priekšlaicīga un jaundzimuša mazuļa pareizu guļus pozīciju.
- L.S.P. Sistēma kopā ar triecienu absorbējošu čaulu absorbē triecienus un aizsargā Jūsu bērnu.
- Regulējams augstums galvas balstam, maigi polsterētas drošības jostas un XXL saules aizsargs/jumtiņš nodrošina ērtu un komfortablu lietošanu.
- M-Līnijas modulārā sistēma: autosēdeklis atbilst jaunākajiem drošības standartiem un veido "ģimenes sistēmu", kas piedāvā vienu bāzi (kuru var iegādāties atsevišķi) diviem autosēdekļiem Base M un Sirona M2 i-Size.
- 11 pozīcijās regulējams galvas balsts: Tas ir ideāli pielāgojams augoša bērna vajadzībām. Pozīciju regulēšana ļauj sēdeklim augt kopā ar bērnu piedāvājot ilgu lietošanas laiku. 11 pozīciju augstumā regulējamais galvas balsts ir savienots kopā ar integrētām drošības jostām.
- L.S.P. Sistēma: Lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma. Lineārā sānu trieciena aizsardzība (L.S.P. System) nodrošina papildu drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma (L.S.P. sistēma) sistemātiski absorbē sānu triecienu sadursmē, izmantojot plecu un galvas aizsargu. Tajā pašā laikā ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa šī ietekme, tiek absorbēta ļoti agrīnā stadijā un galva tiek aktīvi novadīta drošā stāvoklī.

Autosēdekļa Cybex Aton M i-Size gabarīti:
- Svars: 4,2 kg.
- Izmēri: 66 x 44 x 39-56,5 cm.

* Fotoattēli ir tikai kā piemērs, kas paredzēts produkta īpašību demonstrēšanai. Oriģinālā produkta krāsa ir parādīta 1. fotoattēlā un nosaukumā.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Ar šo preci nopirka arī

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika