0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Mīkstie kluči BLOCKS ZA3928

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV8719
No Brand
Līdzīgas preces
Galda futbols
23.99€ 32.99€
23.99€ 32.99€
Skrejritenis pink yellow
48.99€ 64.99€
48.99€ 64.99€
Mīkstie gumijas klucīši ir paredzēti pašiem mazākajiem lietotājiem. Izgatavoti no mīksta gumijas materiāla ērtai un drošai spēlei. Klučiem ir izliekta forma, lai mazulis tos varētu viegli pielikt vienu pie otra. Katram klucim ir dažādas formas, dzīvnieki un cipari, lai vecākie bērni varētu mācīties. Savas struktūras dēļ klucīši var kalpot arī kā zobgraužņi.

Kluči ir 100% droši bērnam, tie spēles laikā neļaus bērnam sasisties, nokrist vai uzkāpt uz tiem, neradīs sāpes. Netoksisks, mīksts materiāls ir viegli tīrāms un kopjams. Ideāli piemēroti vannai vai baseinam zemūdens spēļu laikā. Spēlēšanās ar klucīšiem veicinās roku prasmju attīstību, iztēli un kustību koordināciju. Rotaļājoties mazulis mācās atpazīt formas, krāsas, lietot un pieskaņot priekšmetus, kā arī attīsta radošu un loģisku domāšanu.

- komplektā: 12 krāsaini kluči
- izmērs ir 5 x 5 x 5 cm
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika