0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Lionelo LEVI ONE i-Size black carbon Bērnu Autokrēsls 9-36 kg

Šī prece pašlaik nav pieejama

Preces kods: BV19323
lionelo
Līdzīgas preces
Lionelo Levi One i-Size ir autokrēsliņš, kas atbilst stingrajam R129 standartam un garantē visaugstāko drošības līmeni. Šis produkts ir paredzēts 76-150 cm gariem bērniem un FWF uzstādīšanai ar skatu uz priekšu. Autokrēsliņa galvas balsts ir pastiprināts ar Memory Foam, kas lieliski absorbē pārslodzes, aizsargājot galvu un mugurkaulu.

Levi One i-Size tiek stiprināms ar automašīnas drošības siksnām, ļaujot to izmantot jebkurā automašīnā.Pateicoties 10 pakāpju galvas balstu regulēšanai un platam sēdeklim ar reducējošu ieliktni, autokrēsliņš aug kopā ar bērnu. Turklāt iespēja demontēt atzveltni atvieglo automašīnas sēdekļa uzglabāšanu.

Modeļa galvenās iezīmes:
- Atbilst i-Size standartam
- Universāla stiprināšana ar automašīnas drošības siksnām
- Plats auguma diapazons (76-150 cm)
- 10 pakāpju galvas balsta regulēšana
- Dri-Seat samazinošs ieliktnis
- Augstākais drošības līmenis

Levi One i-Size ir automašīnas sēdeklis, kas ražots pēc stingra i-Size standarta. Jaunajās prasībās īpašs uzsvars ir likts uz pastiprinātu sānu aizsardzību un galvas balstu pastiprinājumu, kas būtiski uzlabo drošību. Autokrēsliņa efektivitāte ir apstiprināta arī daudzos priekšējās, sānu un aizmugures trieciena testos. Īpašas zaļas zīmes norāda, kā pareizi uzstādīt automašīnas sēdekli. Tajā pašā laikā automašīnas sēdekļa galvas balsts ir pastiprināts ar Memory Foam, kas lieliski absorbē pārslodzes un efektīvi aizsargā galvu un kakla mugurkaulu.

Universāla uzstādīšanas metode.

Levi One i-Size ir izstrādāts tā, lai tas atbilstu FWF braukšanas virzienā. Grupai ar augumu 76-105 cm ir paredzētas auto drošības siksnas un 5 punktu autosēdekļa drošības josta, un bērns ar augumu 100-150 cm tiek piesprādzēts tikai ar auto drošības siksnām. Šis autokrēsliņš ir piemērots jebkuram automašīnas modelim. Ērti roku balsti palīdz noturēt siksnas pareizā stāvoklī.

Aug kopā ar bērnu.

Pateicoties 10 pakāpju galvas balstu regulēšanai, autokrēsliņu var pielāgot augoša bērna vajadzībām. Lai atvieglotu ikdienas lietošanu, galvas balstu regulēšana ir integrēta drošības jostās. Plašais sēdeklis, kas pārklāts ar maigām EPE putām, nodrošina mazuļa komfortu pat garākos braucienos, savukārt reducējošs ieliktnis ar Dri-Seat sistēmu nodrošina anatomisku novietojumu mazākajiem bērniem.

Specifikācija:
- Drošības jostas: 5 punktu
- Regulēšana: siksnas, galvas balsts
- Sēdekļa uzstādīšana: braukšanas virzienā
- Uzstādīšanas metode: automašīnas drošības siksnas
- Auguma diapazons: 76 - 150 cm
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika