0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

Elektroniskā spēle TETRIS 50642

    Elektroniskā spēle TETRIS 50642

9.49€ 17.99€

Piegāde: 1-2 dienas
Preces kods: BV66683

Ir pieejams

Lean Toys

9.49€ 17.99€

Piegāde: 1-2 dienas

Ir pieejams

Preces kods: BV66683
Lean Toys

Iemaksu kalkulators:

0.79 €/mēn.
Nomaksa bez ikmēneša %
icon-klix
Atmaksas termiņš (mēnešos)
3 6 12 24 36
Līzings pieejams pirkumam no 100€
Tetris ir viena no populārākajām spēlēm prāta treniņam. Uzdevums ir salikt dažādu formu blokus tā, lai tie aizpildītu visu rindu. Pabeigtā rinda pazūd, atstājot vietu citiem elementiem. Spēles laikā varat pārbaudīt, kurš bloks būs nākamais, lai lietotājam būtu iespēja analītiski pārdomāt, kādam jābūt viņa nākamajam gājienam. Ar katru rindu spēles ātrums palielinās un figūras krīt ātrāk.

Elektroniskā spēle sastāv no displeja un baltām pogām, kas ir atbildīgas par spēles funkcijām. Mēs varam sākt un apturēt spēli, izslēgt skaņas vai atiestatīt dēli, lai varētu sākt likt blokus no sākuma. Atlikušās pogas tiek izmantotas navigācijai spēles laikā, kā arī bloku pagriešanai.

Elektroniskās spēles versija padarīs laiku patīkamāku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir ideāli piemērota pārtraukumam starp nodarbībām, kā arī autobusā vai mājās brīvdienu laikā. Rotaļlieta atbilst EN 71 standartam, pēc ražotāja ieteikumiem ieteicama visiem bērniem, kas vecāki par 5 gadiem. Lai izmantotu visas rotaļlietas funkcijas, jāievieto divas AA 1,5V baterijas, kas nav iekļautas komplektā.

Tetris kabatas elektroniskā spēle ir iepakota dekoratīvā kartona kastē.

Produkta izmēri:
- 14 x 7 x 1 cm
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika