0
0
Sākums
Mani pasūtījumi
Īpašie piedāvājumi

Informācijas centrs

Klientu apkalpošana

ECOIFFIER Trauku komplekts

    ECOIFFIER Trauku komplekts

12.49€ 15.99€

Piegāde: 1-2 dienas
Preces kods: BV17886

Ir pieejams

Ecoiffier

12.49€ 15.99€

Piegāde: 1-2 dienas

Ir pieejams

Preces kods: BV17886
Ecoiffier

Iemaksu kalkulators:

1.04 €/mēn.
Nomaksa bez ikmēneša %
icon-klix
Atmaksas termiņš (mēnešos)
3 6 12 24 36
Līzings pieejams pirkumam no 100€
Smoby kompānija tika dibināta 1924.gadā kā neliels ģimenes uzņēmums, kas, pakāpeniski attīstījās un ir kļuvis par spēcīgu holdingu, kurš jau ilgu laiku ir līderis rotaļlietas tirgū Francijā, un ietver sevī tādus brendus kā, Berchet un Ecoiffier.

2007.gadā uzņēmums bija "Rotaļlietu ražotāji Francijā" trījnieku topā ar 2300 darbinieku visā pasaulē. Oficiālā pārstāvniecība Smoby strādā Francijā, Itālijā, Spānijā, Rumānijā, Taizeme, Ķīna. Šis zīmols ir plaši pazīstama un Smoby var iegādāties vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. Bažas Smoby katru gadu aktualizē trešdaļu no ražošanas, 4% no ieņēmumiem iet uz jaunas bērnu rotaļlietu kolekcijas pētīšanu. Ražošanas process ir balstīts uz deviņiem Smoby unikālām tehnoloģijām.

Smoby zīmols ražo lomu sižeta rotaļas. Tas ir virtuves jaunajiem pavāriem un saimniecēm, darbnīcas zēniem, komplekti jauniem ārstiem, rotaļu veikali, visaptveroši komplekti lelles aprūpei un daudz kas cits. Visas nesošās rotaļlietu daļas ir izgatavotas no īpaša veida pastiprinātas plastmasas, kas palielina Smoby bērnu rotaļlietu izturību un drošību.

Rotaļlietas Smoby nav parastas rotaļu virtuves un darbnīcas, tiem ir pazīstams vārds, kas ir labi pazīstama - Tefal vai Black & Decker. 2004 Tefal kompānija piešķīra balvu Smoby holdingam par bērnu sadzīves tehnikas un iekārtu reālistisko izpildi. Smoby grupa sadarbojas ar Disney. Pēdējie holdinga izstrādājumi ir Cars (automašīnas), Spidermans (Spider-Man), pirāti (Pirates).

Viens no uzņēmuma principiem-prioritātēm - bērna drošība. Jebkāda ķīmisko vielu izmantošana rotaļlietu ražošanā ir minimāla, tāda veidā Smoby rūpējas par galveno patērētāju - bērnu veselību. Smoby dod trīs gadu garantiju iekārtām, kas ir paredzētas bērnu rotaļu laukumiem.

Kopš 2008.gada martā, zīmols Smoby atrodas holdingā Simba Dickie Group (Vācija), kam pieder tādi zīmoli kā Noris Spiele, EICHHORN, DICKIE, Simba, big, Schüco.
Parādīt vairāk

Rakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Paziņojums par sīkfailiem

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili un citas tehnoloģijas ar nolūku, lai attēlotu tehnisko interneta vietnes struktūru un saturu. Izvēloties šo lapu, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Privātuma politika